Doména II. řádu

K webovému hostingu lze přidělit jednu nebo více domén II. řádu. Doménou II. řádu se rozumí domena.tld (většinou CZ). Koupi a následnou správu zprostředkováváme prostřednictvím webové stránky NETIO.CZ.

Domény III. řádu

Neboli nazev.nazevdomeny.tld u nás dostanete rovněž v neomezeném množství. Při zájmu o přidání je jednoduše založíte formou vytvoření nové složky na FTP, případně o toto požádáte nás a my vše zařídíme.

Webový prostor

Webový prostor není u nás nijak limitován, ten poskytujeme vždy individuálně a dle potřeb kontkrétní prezentace. U nás není třeba si s podobnými malichernostmi dělat starosti, náš automatizovaný systém vás vždy zavčasu informuje o všem, o čem je potřeba kromě emailu i formou SMS.

E-mailové služby

Moderní doba vyžaduje moderní služby. Profesionál používá e-maily na vlastní doméně v podobě např. jan.modry@nazevdomeny.tld. Žádný e-mailový poskytovatel typu Seznam, Centrum, Atlas a podobně nebude nikdy schopen a ochoten garantovat nonstop služby a především dnes tolik potřebné zálohování. Na tyto dnešní samozřejmosti je nejlépe využít kvalitního hostingu, jakým může být například NETIO.CZ.
K dispozici dostanete jak webové rozhraní v podobě webmailu RoundCube, tak i možnost použití klientů typu Microsoft Outlook, Mozilla Thunderbird (tento doporučujeme!), The Bat a dalších. Buďte nároční!

SSH a FTP přístup

Abychom se k administraci vůbec dostali, potřebujeme FTP přístup. Ten je zajištěn jak standardní cestou, tak i cestou zabezpečenou v podobě FTPES či SSH. Nepřejete-li si riskovat přečtení hesla například vaším internetovým providerem, zvolte zabezpečený způsob, který vám naše hostingová společnost poskytne.

PHP + MySQL

Co bychom byli za hosting bez skriptování PHP a podpory databáze MySQL? Tím chceme dát najevo, že takové služby máte u nás automaticky k dispozici a to v nejnovější stabilní verzi.

Pravidelné zálohování

Zálohování je v dnešní době nutností, kdo by byl nadšen ze ztráty dat po případném zkratu hardwaru? Zálohování vekerých dat zajišťujeme zcela automaticky a to od garance jednoho týdnu zpětně.