Návrh stránek

Před započetím tvorby nového webu nám sdělíte veškeré své myšlenky a požadavky, dle kterých si utvoříme základní představu. Společně navrhneme základní strukturu a nastíníme možnou konečnou cenu. Poté se pustíme do grafického a obsahového návrhu, volby použitých technologií a barevného sladění.

Grafický návrh

Pro úspěšné prezentování se na internetu je jedním z nejdůležitějších kritérií grafické zpracování. To zaručuje úspěšnost stránek, poněvadž se musí budoucímu návštěvníkovi, případnému zákazníkovi, web především líbit. Grafika by měla být svoji jednoduchostí a přehledností lahodící oku. Příklady takových prezentací vám před započetím práce ukážeme a po vaší volbě se pustíme do práce.

Tvorba šablony

Nyní přichází na řadu tvorba takzvané (X)HTML šablony s CSS styly, čímž vznikne konkrétní systém stránek s obsahem tvorby veškerých textů. Tyto dodá zákazník předem, případně bude dodávat průběžně.

Programování

V případě stránek dynamických následuje naprogramování příslušných webových aplikací. Tato činnost obsahuje SEO, jenž je v dnešní době prakticky nutností. SEO je jinými slovy optimalizace webových stránek pro internetové vyhledávače, prostřednictvím kterých pak uživatelé webové stránky na internetu hledají. Stručně řečeno, čím kvalitnější SEO optimalizace je, tím výše se ve vyhledávačích nalézáte.

Optimalizace

Jak bylo napovězeno, stává se dalším krokem právě optimalizace SEO. Tato by v případě budoucího úspěšného webu neměla být podceňována, protože pokud nemáte stránky ošetřené vy, má konkurence. SEO optimalizace je v dnešní době nutností, bez které snad ani nemá význam na internetu podnikat.

Kontrola práce

Po dokončení SEO optimalizace přichází na řadu kontrola. Při této klienta podrobněji seznámíme s vytvořenou webovou prezentací a předvedeme funkčnost veškerých komponent. Po absolvování kontroly byste měli být schopni svůj web ovládat na samostatné prezentační úrovni.

Dokončení stránek

Budete-li spokojeni a vaše veškeré požadavky budou splněny, přejdeme k zakoupení internetové domény a umístění projektu na kvalitní hosting. Po nasměrování domény se stává webová prezentace plně funkční a naše práce je úspěšně hotova. My nakonec budeme velmi rádi za případné doporučování a reference. :-)