Proč zvolit služby BHservis

Nabyté letité zkušenosti nejen z mnoha českých firem nám daly jedinečnou možnost vytvořit si představu, jak takové práce probíhají. Předmětná praxe nám dala mnoho, nicméně my jsme si za dobu existence BHservisu vytvořili postupy vlastní, které kvalitu odváděné práce povyšují na nejvyšší možnou úroveň. Je nám vlastní dodržování termínů a veškerých dohod, jaké se zákazníkem uzavřeme a zejména pak ochrana osobních údajů, na základě které se nikdy nesnižujeme k rozesílání nevyžádaných obchodních sdělení.

Jaké služby BHservis nabízí

Kompletní servis výpočetní techniky, mezi kterou patří počítače, notebooky, multifunkční zařízení nebo samostatné tiskárny, skenery a kopírky. Kompletní telekomunikační služby (zprostředkování retenčních nabídek českých mobilných či VoIP operátorů včetně zapojování nebo přepojování telefonních a jiných komunikačních přístrojů). Finančí poradenství v oblasti běžných, spořících a úvěrových či hypotečních produktů. Webhostingové a serverhostingové služby, prodej internetových domén a SSL certifikátů. Webdesign včetně pokročilé SEO optimalizace a jiné programátorské práce (HTML nebo XHTML vč. CSS, PHP, JavaScript, Nette Framework). Zkrátka vše, co souvisí s ICT plus samozřejmě příslušná poradenství.

Poradenství a odborná školení

Vedení BHservis je schopno nabídnout a běžně uskutečňuje odborné semináře a školení v oblasti informačních technologií (IT) obecně, viz poskytované služby. Naučíme vás pracovat s počítačem na úrovni softwarové (Microsoft Office - ECDL certifikát, OS Windows a Linux) i hardwarové a především se snadno a rychle zorientovat na trhu. Školení zakončíte závěrečnou zkouškou, po jejímž úspěšném absolvování nás opustíte s jedinečným certifikátem a kdo ví, třeba společně zahájíme přínosnou oboustrannou spolupráci.

Pohotovost pracovníků NON-STOP

Veškeré zde uvedené práce lze poptávat v kterýkoli den a jakýkoli čas, což znamená, že potřebujete-li něco v danou chvíli, můžete nám zavolat hned a my se přizpůsobíme v nezávislosti na dni, noci či svátku. NON-STOP pohotovost je dostupná vždy v Praze a středočeském kraji, eventuálně je možné se domluvit na individuálním servisu na Vysočině (Jihlava, Havl. Brod, Štoky a blízké okolí).